הכירו את האולפן הנייד שלנו

יש לנו בסטודיו אולפן ירוק לשידור חי וירטואלי, המנחים עומדים בחלל וירטואלי (ממש כמו בחדשות בימי הבחירות) מאחוריהם רקע ויטואלי דינאמי ומלפניהם גרפיקות ואלמנטים שונים. שידור חי באולפן הוירטואלי מאפשר ניראות של קדמה, ופותח ים של אפשרויות, להדרכה, לכנסים ואירועים וירטואלים.
אנחנו מתאימים את העיצובים הגרפיים על פי המיתוג של הארגון.
ניתן לנתב מקורות שונים, לשלב אורחים, להעלות גולשים לשידור, לשלב גרפיקות חיות על המסך, להעלות תגובות משתתפים מרשתות חברתיות ועוד.

20210310_151106.jpg

כנסים ואירועים בשידור חי

אל תוך האולפן הנייד שלנו, הכנסנו את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שניתן למצוא כיום. צילום במספר מצלמות, להעלות סרטונים, מצגות, VTR, נקודות שידור חי נוספות מכל העולם, כותרות וגרפיקה ממותגת ומותאמת אישית, שידור למספר מוקדים במקביל, תשתית אינטרנט עצמאית יציבה וחזקה מערך גיבויים לתשתית ועוד

הדרכות ושיעורים בשידור חי

באמצעות האולפן הנייד שלנו אנחנו מקיימים הדרכות לעובדים או ללקוחות בשידור חי, שאלות הצופים עולות בגרפיקה ממותגת על המסך, יש אפשרות גם להעלות את הצופים לשידור חי ולאפשר להם לשאול שאלות.
יש אפשרות לעשות הדרכות אינטראקטיביות, לעשות הצבעות וסקרים, לעשות רישום מראש ורישום בתשלום ועוד המון אופציות נוספות שאנחנו יוצרים על פי הצורך.
 

20201216_164808.jpg
live questions1.JPG

כנסים וירטואלים בשידור חי

אנחנו מפיקים כנסים וירטואלים והשתלמויות מקצועיות און-ליין ובאמצעות האולפן הנייד נוכל להעביר את הכנס בשידור חי לכל מקום בעולם.
הכנס מותאם למדיה האינטרנטית הן מבחינה קונספטואלית והן מבחינה טכנית.
אנחנו נלווה אתכם צעד צעד ונעזור לכם להפיק את הכנס הוירטואלי הבא שלכם.

women computer.JPG

דרושה קליטה סלולרית נאותה באתר השידור*